English  arabic flag 

ده غذای ایتالیایی جذاب سوسیس و کالباس

اگر به دنبال غذاهای هیجان انگیز و سالم سوسیس و کالباس هستید، این صفحه مخصوص شماست. با ما همراه باشید...

اگر به دنبال تعدادی غذای جذاب ایتالیایی برای سوسیس و کالباس هستید خبرهای خوشی در راه است. آشپزی ایتالیایی به استفاده از روغ زیتون و سبزیجات و پیاز و ظاهر هیجان انگیز و البته اسپاگتی معروف است. خیلی از شما به فرآورده های گوشتی فرآوری شده علاقه دارید و می دانید حتی در صورت تهیه آنها از فروشگاه ها و برندهای معتبر نباید در مصرفشان زیاده روی کنید. بهتر است بدانید که مصرف محصولات فرآوری شده گوشتی اگر به همراه برخی مواد غذایی باشد، خطر مواد نگهدارنده را به حداقل می رساند. من مجموعه ای از 10 خوراک جذاب را آماده کرده ام تا به تدریج روی وبسایت بگذارم.

در مصرف فرآورده های فرآوری شده گوشتی، توجه به سایر مواد غذایی که در کنار این وعده ها مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم است. اینکه چرا می بایست همراه سوسیس و کالباس از سبزیجات، فیبر و ... استفاده کنیم برای چیست. می دانید که برای جلوگیری از ایجاد و رشد باکتری های کشنده، از مواد نگهدارنده استفاده می شود. مواد غذایی حاوی ویتامین C، کمک بسیاری به شما می کند تا مضرات ناشی از مواد نگهدارنده را به حداقل برسانید. وجود فیبر در خوراک شما، کمک می کند تا معده و روده شما به نوعی سنباده کشیده شده و تمیز شود. سبزیجات و مواد حاوی آنتی اکسیدان، کمک می کنند تا جذب بهتر غذا صورت گرفته و وعده غذایی شما تمکیل شود، در عین حال اثر مواد نگهدارنده کاهش یابد.

مطالب این بخش در حال ترجمه و ویرایش نهایی است. این صفحه با لینک 10 غذای هیجان انگیز ایتالیایی تکمیل خواهد شد. پس به این صفحه و بخش خوراکهای پاکدام پارس همیشه سر بزنید. فعلا از آموزش سوسیس کوکتل فرانکس گریل شده و اسفناج لذت ببرید.

  1. سوسیس کوکتل فرانکس گریل شده و اسفناج

  2. سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون

  3. پاستای فتوچینی با سوسیس و کلم پیچ

 

منبع: http://www.realsimple.com/food-recipes